Студент-далівець разом з росіянкою розробили спільний дипломний проект

Студент кафедри легкої та харчової промисловості Східноукраїнського національного університету імені Володимира Даля Андрій Михайловський захистив комплексний дипломний проект на міжнародному рівні. Захист проходив на базі філіалу Московського державного університету технологій та управління, з яким Далівський університет співпрацює у напрямку наукових розробок вже більше п’яти років. Студент п’ятого курсу Далівського університету Андрій Михайловський, що навчається за спеціальністю «Обладнання переробних і харчових виробництв», разом зі студенткою МДУТУ Оленою Матвєєвою розробив комплексний дипломний проект міні-пекарні. Механічну частину виконав Андрій, технологічну – росіянка. Цікаво, що в процесі підготовки дипломного проекту дипломники не були знайомі – їх співпраця стала можлива завдяки Інтернету. «Ми плануємо і подальшу співпрацю щодо захисту дипломних проектів наших студентів, – відзначила завідувач кафедри легкої та харчової промисловості доцент Інна Дейнека. – Завдяки подібним проектам ми знаходимо для себе щось нове, якісь невідомі нюанси того чи іншого питання. Особливо цікаві міжнародні спільні проекти – різні підходи та школи». Цей захист – другий в історії кафедри легкої та харчової промисловості комплексний захист дипломних проектів на міжнародному рівні. Вже традицією стали спільні проекти кафедри між різними кафедрами та факультетами, обмін студентами, захист робіт на підприємствах.