Студент-далівець став чемпіоном України з таїландського боксу

Студент четвертого курсу факультету масових комунікацій Східноукраїнського національного університету імені Володимира Даля Євген Тертишний посів перше місце на чемпіонаті України з таїландського боксу Муей-тай у ваговій категорії 75 кг серед дорослих. На змагання, що відбулися в Харкові, з’їхалися понад 200 найсильніших спортсменів.

Євген з дитинства захоплюється спортом: 8 років свого життя він присвятив заняттям боксом. Мистецтво таїландського боксу він вивчає лише півроку. Влітку 2011 року спортсмен став чемпіоном Луганської області, а потім підкорив всю Україну. Зараз він входить до складу збірної Луганської області. Але на цьому він і його тренер, Володимир Скавинський, зупинятися не збираються: студент-далівець активно готується до чемпіонату світу з таїландського  боксу, який відбудеться в березні в Таїланді.

Наполегливі щоденні двогодинні тренування – ось ключ до успіху далівського спортсмена. Головним взірцем для наслідування та авторитетом у світі спорту для нього є тренер. Євген стверджує, що і в майбутньому для спорту завжди знайдеться місце в його житті. Зараз він вивчає спеціальність «соціологія».