Студент-далівець виступив на пленарному засіданні Всеукраїнської науково-практичної конференції

Здобувач вищої освіти спеціальності 033 "Філософія" Олександр Гросицький (гр. ФФ-20д) та його наукова керівниця, доцентка кафедри філософії, культурології та інформаційної діяльності Наталія Шелковая взяли участь у V Всеукраїнській науково-практичній конференції здобувачів вищої освіти та молодих вчених «Людина у світі духовної культури. Філософські, культурологічні, морально-естетичні та релігійні виміри буття людини у світі", яка відбулася у м. Рівне.

Олександра Гросицького було запрошено виступати першим на пленарному засіданні конференції, де був присутнім 51 учасник. Тема доповіді Гросицького "Проблема нелюдяної людини" викликала особливий інтерес та дискусію, завдала тон наступним доповідям, а його науковий керівник Наталія Шелковая ініціювала дискусію про сутність свободи і її можливість.

Пишаємося нашими молодими талановитими студентами, зокрема Олександром Гросицьким, та бажаємо йому отримати призове місце на Всеукраїнському конкурсі студентських наукових робіт з філософії, на який він пише роботу, і ця та інші конференції є апробацією його наукової роботи.

✅ Долучайтесь до далівської спільноти на офіційних каналах комунікації університету snu.edu.ua:

Твій шлях до успіху починається тут!