Студент-далівець визнаний найсильнішим юнаком у Європі

Студент Східноукраїнського національного університету імені Володимира Даля Дмитро Семененко одержав перемогу на XXVI Чемпіонаті Європи з пауерліфтингу серед юніорів. Він виступав у складі збірної команди України.

Дмитро виступав у ваговій категорії до 90 кілограмів і став першим у сумі триборства, в цілому на змаганнях «зібрав» 880 кілограмів. В окремих рухах – присіданні зі штангою і тяга штанги – Дмитро зайняв перше місце (355 кг і 305 кг відповідно). У жимі штанги лежачи він завоював срібло, зумів здолати вагу в 220 кг.

Це не перша перемога студента факультету систем рейкових комунікацій СНУ ім. В. Даля на змаганнях такого рівня. З 2003 року Дмитро постійно перемагав на змаганнях обласного та всеукраїнського масштабів. У 2008 році він став призером на Чемпіонаті Європи, а в минулому, 2009 році, він став найсильнішим юнаком, посів перше місце на Чемпіонаті світу.

Дмитро родом з Попасної. Там чотирнадцятирічним хлопцем він за братом пішов до спортзалу. Спочатку просто копіював його вправи. Пізніше його помітив тренер Андрій Івченко та запропонував спробувати себе у пауерліфтингу.

Підготувала: Наталія Вергуненко