Студент-далівець взяв участь у конференції в Австрії

Студент магістратури юридичного факультету СНУ ім. В.Даля Степан Золотар взяв участь у конференції «Революційна Україна: 1917 рік та його наслідки», організованій Австрійсько-українською комісією істориків та Інститутом наук про людину у Відні.

На конференції обговорювались питання щодо місця українських подій 1917 року у глобальній історії Європи, особливостей революції на Донбасі та в Криму, забезпечення національно-культурних автономій в Українській народній республіці тощо.

Степан Золотар – крайній ліворуч

Перед учасниками з України та Австрії виступали українські та зарубіжні вчені — Тімоті Снайдер (Йельський університет, США), Ярослав Грицак (Український католицький університет, Львів), Кетрін Йобст (Віденський університет, Австрія), Сергій Єкельчик (Університет Вікторії, Канада) та інші.

Також частиною програми конференції був перегляд українського авангардного кіно 1920-30-х рр. Учасники дивились фільми Олександра Довженка «Земля» та Дзиґи Вертова «Ентузіазм: Симфонія Донбасу».