Студент Далівського університету Максим Скляр став призером на Чемпіонаті України по карате

Студент Східноукраїнського національного університету імені Володимира Даля Максим Скляр зайняв 3 місце на Чемпіонаті України серед студентів вузів III-IV рівнів акредитації з карате, що пройшов в Одесі. На змагання з`їхалися представники 18 областей України. Максим став єдиним представником Луганщини серед вузів області.

Паралельно із Чемпіонатом України в ті ж дні в Одесі проходив фінал Кубка Миру з карате, на якому силами мірялись представники 14 країн. Тут Максим зумів показати себе більш вдало, зумівши у двох категоріях, – ката й шобу санбон, – завоювати срібло.

Найдужчим суперником, що зміг обійти далівця на ЧУ, стала команда з Львова. Сам призер Чемпіонату вважає, що йому є чого прагнути і куди рости, тому він буде й далі посилено займатися й тренуватися.

Слід зазначити, що Максим Скляр на змаганнях виступав не тільки як спортсмен. Під його тренерським керівництвом на Чемпіонаті України серед школярів до 17 років команда з Луганська, що представляла спортивний клуб «Олімпієць» у загальнокомандному заліку зайняла четверту позицію.

«Я займаюся тренерською роботою з 14 років. Думаю, що успіхи, які продемонстрували хлопці, є гарним показником моєї роботи», – відзначив Максим Скляр.