Студент Далівського університету переміг у фіналі Кубку світу з карате-до

Студент юридичного факультету Східноукраїнського національного університету імені Володимира Даля, майстер спорту Максим Скляр посів перше місце в II фіналі Кубку світу з карате і кобудо в розділі КATA (18-35 років) та третє місце в розділі KUMITE (18-35 років).

У змаганнях, які проходили в Одесі, взяли участь представники 12 країн світу: США, Японії, Азербайджану, Пакистану, Росії, Латвії, Вірменії тощо. Турнір був майстерним, бо держави представляли провідні спортсмени.

Завдяки перемозі у фіналі Кубку світу Максим отримав дозвіл на участь в III Чемпіонаті світу з карате дорослої категорії, який вперше пройде в Україні 18-21 червня поточного року. В цих змаганнях вже підтвердили свої заявки на участь 80 країн світу. Максим Скляр своєю черговою перемогою та високими результатами у турнірі довів, що є сильним спортсменом. Він вже багато раз перемагав на кубках України і чемпіонатах Європи.

Максим показав себе і сталим тренером. У II фіналі Кубку світу з карате і кобудо його учні також отримали призові місця: Володимир Курилов зайняв I та II місця в розділі куміте (10-11 років), Сергій Скляр посів II та III місця в індивідуальних розділах з карате.

Своєю перемогою на даному кубку світу Максим підтвердив своє членство в Національній збірній України, в яку ввійшов в 2007 році.