Студент Далівського університету став майстром ФІДЕ

Студенту факультету математики й інформатики Східноукраїнського національного університету імені Володимира Даля Станіславу Блєднову присвоєно звання майстра ФІДЕ (Міжнародної Федерації шахів). Підставою стала його участь у міжнародних турнірах за нормами майстра та гросмейстера. Станіслав – капітан команди з шахів Далівського університету, яку тренує старший викладач кафедри теоретичної та прикладної механіки Олександр Коваленко. “Я дуже вдячний своєму тренерові. Безумовно, у моєму успіху – значна частка його зусиль, – говорить Станіслав Блєднов. – Викладачі університету активно допомагають нашій команді, організують участь не тільки в міських, обласних, а й у міжнародних турнірах». Юний майстер ФІДЕ почав займатися цим видом спорту ще з п’ятого класу. Він – багаторазовий переможець шахових фестивалів. У 2004 році став чемпіоном міста, взяв участь в міжнародному гросмейстерському турнірі, де виконав норму майстра спорту. У вересні 2005 року капітан команди СНУ ім. В. Даля з шахів взяв участь у міжнародних командних змаганнях, які проводилися в МАУП (Міжнародна Академія управління персоналом) у Києві, посів там 1 місце серед студентів, набравши 9 з 9 можливих балів. Його команда на турнірі також стала першою серед 50 інших команд-учасниць з різних країн світу. І вже в лютому цього року в міжнародному турнірі «Луганськ – 2006» Станіслав Блєднов виконав норми майстра спорту з шахів, за що й отримав звання майстра ФІДЕ.