Студент Далівського університету став переможцем на чемпіонаті України з карате-до

Студент юридичного факультету Східноукраїнського національного університету імені Володимира Даля, майстер спорту Максим Скляр зайняв перше місце в IX чемпіонаті України з годзю-рю карате-до і рюкю кобудо в розділі ката (18-35 років).

У змаганнях, які проходили в Одесі, взяли участь 400 спортсменів з 17 областей України. Цей чемпіонат був відбірковим для дорослих учасників в III чемпіонаті світу версії WUKF, який вперше пройде в Україні в червні поточного року.

Максим Скляр і в цьому змаганні довів, що є сильним спортсменом. Він вже багато раз перемагав на кубках України і чемпіонатах Європи. У травні 2008 року на змаганнях за Кубок світу завоював золоту медаль. Максим показав себе і сталим тренером. У IX чемпіонаті України з годзю-рю і рюкю кобудо його учні також отримали призові місця.

Своєю перемогою на даному чемпіонаті Максим підтвердив своє членство в Національній збірній України, в яку ввійшов в 2007 році.