Студент провідного французького університету проходить стажування у СНУ ім. В. Даля

Студент Університету Жана Моне (Université Jean Monnet), розташованого в місті-побратимі Луганська – Сент-Етьєні, розпочав проходження стажування на кафедрі системної інженерії Східноукраїнського національного університету імені Володимира Даля.

Ромен Мішаллє навчається на третьому курсі Інституту Телеком Університету Жана Моне, де здобуває освіту в галузі інформатики та телекомунікацій. Темою його наукових досліджень є електронні технології, які застосовуються у сфері реклами. Відповідно до навчальної програми, французькому студентові необхідно пройти шість стажувань, одне з яких повинне здійснюватися у вузі іншої країни. Завдяки довгостроковому співробітництву Університету Жана Моне та СНУ ім. В. Даля, Ромен отримав можливість пройти стажування на базі кафедри системної інженерії луганського вузу.

«Мені дуже сподобався Луганськ, я вражений масштабністю будівель у місті, а особливо мене вразив головний корпус Далівського університету, – розповів гість СНУ ім. В. Даля. – В університеті мене дуже тепло прийняли, крім того, мені комфортно і цікаво працювати на кафедрі. Я радий, що одночасно зі стажуванням можу познайомитися з національною українською культурою».

Ромен Мішаллє буде проходити стажування в Далівському університеті до 1 вересня 2013 року. Під керівництвом двох представників кафедри системної інженерії – доцента Едуарда Жарикова та старшого викладача Дмитра Синепольський – він буде освоювати роботу системного адміністратора та інженера-електронника, вивчати мікропроцесорні системи і займатися моделюванням програм.

Нагадаємо, що з 2007 року між Далівським університетом (м.Луганськ) та Університетом Жана Моне (м. Сент-Етьєн) діє двосторонній договір. За цей час постійно студенти вузів-партнерів проходили навчання і практику в університеті міста-побратима.

Фото – зліва на право:

студент Ромен Мішаллє та