Студент Східноукраїнського національного університету імені В. Даля став бронзовим призером Чемпіонату світу з тайського боксу

На Чемпіонаті світу з тайського боксу, який пройшов в Таїланді, студент Східноукраїнського національного університету імені В. Даля Владислав Савотченко став бронзовим призером. З трьох боїв, він поступився тільки тайському боксеру.

Сам Владислав своїм досягненням дуже пишається. Єдиною складністю порахував те, що це його перший такий серйозний виїзд.

«Було складно тільки тим, що перший раз поїхав на такий великий турнір. Рівень змагань був дуже серйозний і противники дуже сильні», – поділився враженнями спортсмен. Своє подальше спортивне майбутнє Владислав пов`язує вже з професійним спортом.

«Зараз я вважаюся аматором, але планую займатися тайським боксом професійно. І надалі виступати вже як професійний спортсмен », – зазначив Владислав Савотченко.

Усього на першості світу участь взяли 48 країн. Луганську команду на змаганнях представляли шість спортсменів. На їхньому рахунку 2 срібла і три бронзи. Слід зазначити, що Україна по кількості золотих медалей зайняла 4 загальнокомандне місце.