Студент СНУ ім. В. Даля – «Містер Луганщина -2013»

Студент факультету електротехнічних систем Східноукраїнського національного університету імені Володимира Даля Олександр Колосков став переможцем щорічного обласного конкурсу краси та мужності «Містер Луганщина – 2013». Конкурс, організований event company «Success», модельним агентством «ART Fusion» та глянцевим журналом «DOmino», проходив у КХ «Опера».

Серед чотирнадцяти учасників Олександр став найкращим, продемонструвавши свою талановитість, впевненість на сцені та фізичну досконалість у шести тематичних конкурсах. Дефіле «У ділових костюмах», «Військовий вихід», «Піонери», «Власний образ» та спеціальне дефіле у костюмах від магазину «Феліче» склали подіумну частину відбору. А в творчому конкурсі майстер спорту з пауерліфтингу показав яскравий театралізований силовий виступ. У результаті далівець з великою перевагою за підсумковою сумою балів здобув титул «Містер Луганщина-2013». Разом із титулом переможця організатори нагородили його туристичною путівкою до Польщі та іншими призами від спонсорів.

Нагадаємо, що Олександр Колосков – професійний спортсмен, багаторазовий чемпіон України та Європи, чемпіон світу з пауерліфтингу та жиму лежачи. Студент не є професійною моделлю, але попередньо вже брав участь у подібному конкурсі – «Містер Університет – 2013», який проходив у СНУ ім. В.Даля. Тоді він здобув звання «Містер фізична досконалість» та отримав змогу представляти Далівський університет на міських етапах конкурсів. Тепер у планах найкрасивішого луганчанина підкорити українські конкурси не тільки краси, а й спорту.

Підготувала: Ірина Лебедь