Студент СНУ ім. В. Даля переміг на чемпіонаті України з годзю-рю карате-до та рюкю кобудо

Студент Східноукраїнського національного університету імені Володимира Даля майстер спорту Максим Скляр взяв участь у чемпіонаті України з годзю-рю карате-до та рюкю кобудо. Організаторами змагань виступила Федерація Джундокан України. В місті Одеса зібралися близько 600 спортсменів з вісімнадцяти областей. За перемогу боролися й представники з Росії. Максим Скляр переміг у категорії «ката» (вікова категорія 18+ років, вагова категорія 3+ю). «На цих змаганнях рівень учасників був як ніколи високим, – розповів Максим Скляр. – Приємно вразила і суддівська команда. Вони виставляли оцінки об’єктивно, надавали перевагу найкращім та найсильнішим». На чемпіонаті за результатами змагань сформували збірну України. Далівець Максим Скляр потрапив до числа цих спортсменів. У найближчих планах збірної взяти участь у чемпіонаті Європи за версією WUKO, що відбудеться у травні на території Бельгії. Східними єдиноборствами Максим Скляр займається вже 10 років. За цей час він виборов близько 180 медалей, більшість з них – за перші місця. 2007 року Максим пройшов атестацію на 2-ий Дан у президента Міжнародної федерації Шотокан Карате-До (Shotokan Karate-Do International Federation) канчо Хіракадзу Канадзаві. Для того, щоб здавати на 3-ій Дан, має прийти якнайменш 3 роки. Зараз у планах далівця – участь у Відкритому Кубку України за версією JKS.