Студент СНУ ім.В.Даля – призер Всеукраїнської олімпіади

Студент кафедри туризму і готельного господарства Східноукраїнського національного університету імені Володимира Даля Дмитро Кравцов здобув перемогу в номінації «Високий рівень знань з дисципліни «Організація готельного господарства» ІІ етапу Всеукраїнської студентської олімпіади з напряму «Готельно-ресторанна справа».

Інтелектуальне змагання для студентів з різних куточків України відбулося на базі Одеської національної академії харчових технологій. Йому передував І етап олімпіади, який проходив окремо у кожному виші та передбачав перевірку рівня знань з різних дисциплін напряму «Готельно-ресторанна справа». Зазначимо, що Всеукраїнська олімпіада проводиться щорічно з метою підвищення якості підготовки кваліфікованих фахівців, пошуку обдарованої студентської молоді, створення умов для її творчого зростання.
Також Дмитро Кравцов взяв участь у Круглому столі «Загрози та перспективи розвитку сільського зеленого туризму у Луганській області в умовах військово-політичної нестабільності». Його організаторами виступили кафедра туризму і готельного господарства СНУ ім. В. Даля та Управління інфраструктури та туризму Луганської обласної державної адміністрації. У роботі заходу взяли участь студенти, науковці, а також представники бізнесу та громади. Результатом проведення Круглого столу став план співпраці всіх зацікавлених сторін щодо розвитку туризму в регіоні на найближчий рік.