Студент СНУ ім. В. Даля – призер всеукраїнських змагань з п`ятиборства

Студент третього курсу факультету математики та інформатики Східноукраїнського національного університету імені Володимира Даля Олександр Боярчук посів третє місце у командному заліку в складі збірної команди Луганської області на відкритому Чемпіонаті України з сучасного п’ятиборства серед юнаків, дівчат, юніорів та юніорок.

У змаганнях, що відбулися в Дніпропетровську, взяли участь більше двохсот спортсменів з різних куточків України та Росії, які боролися за перемогу в одній з чотирьох вікових категорій. Чемпіонат став відбірковим туром до Чемпіонату Європи та Чемпіонату світу з сучасного п’ятиборства, які відбудуться в 2013 році, а також до других юнацьких Олімпійських ігор 2014 року.

Сучасне п’ятиборство – це поєднання п’яти різних видів спорту: бігу, плавання, фехтування, стрільби та конкуру (різновид кінних змагань). Збірна команда Луганської області, одним з трьох членів якої виступив далівець Олександр Боярчук, за сумою набраних на чемпіонаті балів посіла третє командне місце.

«Ми могли б виступити краще та стати переможцями чемпіонату, – розповів Олександр Боярчук. – Однак те, що ми не змогли отримати комплект золотих медалей, нас не засмутило, а вмотивувало ще наполегливіше тренуватися та працювати над собою, з’явився справжній спортивний азарт. На наступних змаганнях ми постараємося показати більш високі результати».

Далівець займається сучасним п’ятиборством більше п’яти років, а до цього він захоплювався плаванням. Усього ж заняттям спортом він присвятив більше десяти років свого життя. У скарбничці особистих досягнень Олександра – перемоги в міських спартакіадах та призові місця у командному заліку на Чемпіонатах України у 2011 і 2012 роках.