Студент СНУ ім. В. Даля став переможцем олімпіади з хімії

Студент другого курсу факультету хімічної інженерії Технологічного інституту Східноукраїнського національного університету імені Володимира Даля (м. Сєвєродонецьк) Василь Смалій переміг у ІІ етапі Всеукраїнської студентської олімпіади з хімії, що відбулася у Дніпропетровську.

Понад 40 найкращих представників провідних ВНЗ України прийняли участь в олімпіаді. Змагання проводилися у трьох незалежних секціях: загальна хімія, хіміко-технологічний напрямок; медичні, фармацевтичні, біотехнологічні напрями тощо. Для учасників першої секції переможці визначалися у теоретичному турі. Серед учасників другої та третьої секцій найсильніші визначалися у теоретичному та практичному турах.

У цьому році  Василь Смалій  показав другий результат як у теоретичному, так і в практичному турі з хіміко-технологічного напрямка. За підсумком дводенних змагань далівець посів ІІ місце. Василь вже не перший раз гідно підтверджує свої знання та навички, здобуті за роки навчання в університеті. У минулому навчальному році він також був переможцем Всеукраїнських студентських олімпіад з фізики та хімії.