Print

Студент СНУ ім. В. Даля став призером Міжнародного командного чемпіонату з бойових мистецтв

Студент Східноукраїнського національного університету імені Володимира Даля Сергій Фролов на Міжнародному командному чемпіонаті з бойових мистецтв (World club championship of martial arts) посів почесне третє місце. Участь у змаганнях брали представники 15 країн світу. Луганську область представляли 6 спортсменів. Чемпіонат складався з 4-х розділів. Сергій виступав у змаганнях з тайського боксу Муей-Тай . У його ваговій категорії було 16 борців. Він зустрівся на рингу з представниками Росії, Дагестану, Білорусії. У нелегких боях Сергій виборов третє місце і отримав бронзову медаль (вагова категорія 71, професіонали). «Як усі спортсмени, я їхав на змагання з надією на перемогу. Я задоволений своїм результатом, адже рівень підготовки учасників міжнародних змагань дуже високий, – розповів студент факультету залізничного транспорту Сергій Фролов. – Бої були складними. 2 хвилини, які знаходишся на ринзі, здаються вічністю. Для того, щоб оцінювати ситуацію в боротьбі, спортсмен має лише долі секунд. Тому ніколи не знаєш, як закінчиться бій». Сергій займається тайським боксом 3 роки, до цього часу захоплювався боксом – 4 роки. У найближчих планах Сергія Фролова – Чемпіонати України з кикбоксингу та з тайського боксу.