Студент СНУ ім. В.Даля виборов срібло на Кубку світу з карате

Студент Східноукраїнського національного університету імені Володимира Даля Микола Дубілев виборов друге місце на Кубку світу з карате та кобудо у розряді ірікумі-го. Микола виступав у ваговій категорії +89. Він провів два бої. У фіналі поступився супернику та завоював срібло. Зараз спортсмен закінчує перший курс за спеціальністю «Менеджмент організації». Боксом займається три роки, останні півроку почав освоювати тайський бокс. Вже неодноразово ставав переможцем обласних змагань. «Поки що не будую ніяких планів, – розповів Микола Дубовой. – Я продовжу займатися боксом, перевагу віддам тайському, але чи буду професійним боксером – покаже час». Літні місяці Микола присвятить тренуванням, щоб у новому сезоні, що почнеться у вересні, завойовувати нові перемоги. «Ці змагання для Миколи – показник великої праці за всі роки тренувань, – відзначив тренер клубу «Меконг»Володимир Чаленко. – Хоч в його ваговій категорії мало учасників, вона не стає від цього більш легкою, а навпаки».