Студент СНУ ім. В. Даля взяв участь у тренінгу в рамках проєкту «Зміцнення екологічної демократії в Україні»

Студент спеціальності 101 «Екологія» та голова Студентської ради СНУ ім. В. Даля Антон Севостьянов взяв участь у дводенному тренінгу (16-17 червня, м. Львів) у рамках проєкту «Зміцнення екологічної демократії в Україні», що реалізується МБО «Екологія-Право-Людина» за фінансової підтримки Фонду демократії ООН.

У першій частині тренінгу «Безпека громадської діяльності у сфері охорони довкілля» учасники розглянули такі теми як огляд ситуації в світі щодо переслідувань журналістів та активістів у зв’язку із їхньою діяльністю, пов’язаною із охороною довкілля чи висвітлюванням тем, що мають суспільний екологічний інтерес. У практичній частині цього тренінгу відбулось напрацювання навичок розмежування фактів та оціночних суджень на прикладі реальних справ та практики Європейського суду з прав людини, а також розглянуті стратегії захисту від інформаційних атак, пов’язаних із свідомою екологічною позицією чи активною діяльністю.

У другій частині тренінгу «Участь громадськості: як ефективно захистити свої права та довкілля?» піднімались питання про важливість та роль участі громадськості в прийнятті рішень, дозвільній діяльності, розробці підзаконних актів. У практичній частині тренінгу учасники вивчили  переваги  та недоліки різних  форм участі громадськості а також ознайомились із СЕО як інструментом залучення громадськості до містобудування, розробки планів та програм на всіх рівнях.

Долучайтесь до далівської спільноти на офіційному Youtube-каналі СНУ ім. В. Даля!