Студент СНУ ім. В. Даля зайняв перше місце на змаганнях з велотріалу

Студент Східноукраїнського національного університету імені Володимира Даля Володимир Мирошниченко взяв участь у «Міжнародному турнірі з велотріалу «Фінал-2007». Організаторами виступили міська громадська організація «Молодіжно-спортивний клуб з велотріалу «Пегас» та Херсонський обласний центр фізичного здоров`я населення «Спорт для всіх». У змаганнях взяли участь більше 100 спортсменів – представників 15 міст України, а також велотріалісти з Росії. Змагання складалися з подолання секторів різної складності, тому спортсмени боролися за перемогу в 4-х розділах. Студент Далівського університету Володимир Мирошниченко у категорії «аматор» посів 1 місце. «Кожен рік я беру участь у середньому в 5 змаганнях, – розповів студент електротехнічного факультету Володимир Мирошниченко. – Перемога на міжнародному турнірі – поки найбільш престижна моя нагорода. Проте я не збираюсь зупинятися на досягнутому і продовжу працювати над своєю технікою виконання». Захоплення Володимира Мірошниченко велотріалом почалося зі звичайного катання на велосипеді. Вже 3-4 роки він та його друзі активно тренуються. Серед особистих рекордів Володимира: стрибки з 2 – 2,5 метрів, з місця на висоту 1 м 10 см та з розгону на 1 м 17 см. Після перемоги у Міжнародному турнірі з велотріалу, далівець Володимир Мірошниченко може змагатися в категорії «експерт». Він збирається боротися за перемогу на Кубку Європи, що відбудеться в квітні.