Студентам СНУ ім. В.Даля – майбутнім журналістам показали реальне розслідування

Депутати Лисичанської міської ради Юлія Машута і Дмитро Михайлов запросили студентів СНУ ім. В.Даля, щоб продемонструвати, як можна боротися з корупцією у реальному житті, проводячи справжні розслідування.

На прикладі рішень, які готують чиновники і потім приймають депутати, громадські активісти показали інструменти, за допомогою яких можна викрити корупційні злочини. Цими інструментами є усілякі реєстри, які тепер – у відкритому доступі.

Майбутні журналісти знають про таку практику з лекцій, тренінгів, спеціальних медіапроектів, але з конкретними розслідуваннями, які проводять саме тут і зараз, познайомилися вперше.

На жаль, за словами присутніх презентація не була яскравою, але її зміст, можливо, все ж таки надихне майбутніх представників т.з. четвертої влади на створення авторських проектів, пов’язаних із боротьбою з корупцією.