Студентам СНУ ім. В.Даля розповіли про подвиги у Другій світовій війні

Викладачі кафедри всесвітньої історії та історії України Східноукраїнського національного університету імені Володимира Даля провели відкриту  лекцію «Ніколи не забудемо про безсмертні подвиги минулого» з нагоди роковин перемоги над нацизмом у Європі у Другій світовій війні.

Лекція розпочалася з виступу доцента кафедри Андрія Фоміна. Він розповів про суспільний стан населення України, зокрема Луганської та Донецької областей, у 1941 році, коли військові дії розпочалися на цих територіях.

Потім Володимир Темиров розповів життєві історії, переказані учасниками бойових дій. Він провів цікавий екскурс по фотографіях, які мають визначну та цікаву історію. Серед них було фото дівчинки, яка працювала медсестрою у госпіталі, рятувала життя пораненим солдатам. Розповів про п’ятьох братів Саліван, які у боях одночасно загинули на одному кораблі.

Далі увазі присутніх був представлений твір студента 4-го курсу Дмитра Гусельнікова, у якому він у сумних барвах розповів про те, якими одинокими зараз залишаються ветерани.

Завершила лекцію доцент кафедри Олена Сапицька,  яка своїм виступом змусила присутніх замислитися про ціну перемогу та її важливість для прийдешніх та майбутніх поколінь: «Тож пам’ятаймо славетний подвиг наших прадідів і несемо вогонь цієї пам’яті для майбутніх поколінь!»

20160511vl1 20160511vl2 20160511vl8