Студентам СНУ ім. В. Даля запропонують найкращі вакансії Луганщини

У четвер, 21 березня, в Східноукраїнському національному університеті імені Володимира Даля відбудеться традиційний Ярмарок вакансій «Молодий спеціаліст-2013».

Ярмарок проводиться сумісно з Луганським міським центром зайнятості вже вдесяте з метою знайомства студентів та випускників Далівського університету з роботодавцями Луганщини та вакансіями, які вони пропонують. На заході буде презентовано близько 50 підприємств міста та області різної форми власності та різних сфер діяльності. Далівці зможуть ознайомитися з вакансіями, поспілкуватися з потенційними роботодавцями та отримати кваліфіковану консультацію від спеціалістів Луганського міського  центру зайнятості щодо вибору місця роботи та створення резюме.

Ярмарок вакансій розпочнеться о 10:00 за адресою: кв. Молодіжний, 20а, хол головного аудиторного корпусу (синього).