Студентів СНУ ім. В. Даля запрошують до участі у стипендіальній програмі

У понеділок, першого жовтня,  Піклувальна Рада загальнонаціональної Стипендіальної програми «Завтра. UA» Фонду Віктора Пінчука розпочинає прийом документів від конкурсантів на 2012-2013 навчальний рік. До участі запрошуються студенти  3-5 курсів денної форми навчання Східноукраїнського національного університету імені Володимира Даля.

Цього року університету вчетверте збільшили квоту на учать студентів: 55 далівців зможуть поборотися за переможні місця. У 2011-2012 навчальному році в програмі взяли участь 50 студентів. Внаслідок високої планки відбору до третього етапу конкурсу було допущено 25 студентів з Луганської області, 23 з яких –  представники СНУ ім. В. Даля. За підсумками всіх етапів стипендіальної програми десять далівців стали переможцями «Завтра. UA».

Бажаючі взяти участь у стипендіальній програмі мають у період з 1 по 25 жовтня 2012 року подати пакет документів:  самостійну наукову роботу українською, російською або англійською мовою, особисту фотографію, сканований відгук наукового керівника (або іншого компетентного в обраному напряму науковця), копії паспорту, ідентифікаційного коду та студентського квитка, а також копії документів, що підтверджують наукову та соціальну  діяльність конкурсанта.  Додатково можна подати есе соціального характеру на тему: «Завтра: Світ, Україна, Я». Далівці, як студенти ВНЗ-партнера програми, можуть надати документи через уповноваженого представника СНУ ім. В. Даля – начальника відділу науково-методичного забезпечення університету Олександра Івановича Серебрякова або ведучого спеціаліста цього відділу   Валентину Іванівну Осадчу (кв. Молодіжний, 20-а, корпус 1, каб. 247, тел. 41-84-78).

Нагадаємо, що загальнонаціональна Стипендіальна програма «Завтра. UA» вже сьомий рік реалізується в рамках діяльності Всеукраїнської благодійної організації «Фонд Віктора Пінчука – соціальна ініціатива». Основним її завданням є підтримка найбільш обдарованих і цілеспрямованих студентів 3-6 курсів денної форми навчання провідних вітчизняних вищих навчальних закладів. «Завтра. UA»  передбачає виплату стипендій переможцям конкурсу протягом календарного року за умови продовження навчання у вищому навчальному закладі, а також надання їм фінансової підтримки наукової діяльності та інших можливостей для особистого розвитку. У 2012-2013 році програма традиційно пройде в три етапи: I  – подача документів та реєстрація (з 1 по 25 жовтня 2012р.), II – розгляд фаховими експертами конкурсних робіт конкурсантів (листопад 2012р. – лютий 2013р.),   III – проведення очних одноденних змагань серед переможців  II етапу  (лютий – квітень 2013р.). Остаточні результати конкурсу стануть відомі у травні 2013р. Більше про «Завтра. UA»  можна дізнатися на сайті  www.zavtra.in.ua.

Підготувала: Наталія Осичнюк