Студентів СНУ ім.В.Даля запрошують до участі у всеукраїнському конкурсі “Завтра.UA”

Вдесяте розпочато відкритий конкурсний відбір учасників Стипендіальної програми підтримки талановитої молоді “Завтра.UA” Фонду Віктора Пінчука. Студенти 3-6 курсів денної форми навчання Східноукраїнського національного університету імені Володимира Даля запрошуються до участі у конкурсі сезону 2015-16.
В цьому навчальному році Фондом скасовані вимоги щодо обмеження розміром квоти подання документів студентів від ВНЗ-партнерів Програми. Тому у конкурсі зможе взяти участь максимальна кількість обдарованих, творчих та активних студентів-далівців. Слід нагадати, що місія програми – сприяти формуванню нового покоління інтелектуальної та ділової еліти країни та створювати і розширювати можливості для молодих та відповідальних лідерів, які стануть генераторами змін.
В цьому навчальному році кожен конкурсант самостійно заповнює форму реєстрації на сайті конкурсу www.zavtra.in.ua та завантажує електронний пакет документів. Прийом документів на конкурс та online-реєстрація відкриті на сайті програми до 30 листопада 2015 року включно. Серед документів, які необхідно підготувати – заявка на участь у конкурсі; самостійна конкурсна робота; відгук наукового керівника (чи іншого авторитетного науковця) на конкурсну роботу; рекомендаційний та мотиваційний листи; обґрунтування наукової роботи; копії документів, які підтверджують наукову та соціальну діяльність; цьогорічна фотографія конкурсанта.
Конкурс проходитиме за декількома етапами. На першому етапі, який триватиме до січня 2016 року, будуть оброблятися подані пакети документів та оцінюватися рекомендаційні, мотиваційні листи та обґрунтування наукових робіт. З лютого по березень 2016 року на другому етапі проходитиме оцінювання конкурсної роботи фаховими експертами та нарахування балів за наукову діяльність конкурсанта. В третьому турі з березня по квітень оцінюватиметься особистісний потенціал конкурсантів під час одноденних очних змагань Нарешті, в травні будуть оголошенні результати конкурсу та названі переможці – стипендіати конкурсу «Завтра.UA».
Критерії відбору стипендіатів – високий рівень фахових знань, академічна успішність, оригінальна наукова робота, лідерські, комунікаційні та творчі здібності. Перемагає той, хто цікавиться наукою і бере участь в наукових розробках або дослідженнях; активно долучається до громадських та соціальних ініціатив; має мотивацію до особистісного та професійного росту.
У разі перемоги стіпендіат отримує багато можливостей, серед яких щомісячна стипендія розміром 942 гривні впродовж року; експертна, інформаційна та навіть фінансова підтримка кращих групових проектів; навчання в PinchukArtCentre в рамках StudentLab; участь у щорічному Молодіжному форумі «Завтра.UA» та форумі Climate Chаnge Camp; рекомендації потенційним роботодавцям для найактивніших учасників Спільноти «Завтра.UA» тощо.