Студентів СНУ ім. В. Даля запрошують прийняти участь у виявленні потреб молоді Сєвєродонецька

22 – 24 листопада 2018 року Державний інститут сімейної та молодіжної політики Міністерства молоді та спорту України в партнерстві з Благодійною організацією «Благодійний фонд «Карітас Сєвєродонецьк» спільно з Асоціацією молодіжних центрів України буде проводити соціологічне дослідження молоді м. Сєвєродонецька «Потреби молоді м. Сєвєродонецька».

Дослідження проводитиметься через он-лайн опитування студентської молоді та обов’язково безпосередньо в ЗВО та студентських гуртожитках. Передбачається також проведення 22, 23, 24 листопада як мінімум двох фокус-груп серед молоді, яка виявила бажання прийняти в них участь. Опитування буде проходити на території закладів. Фокус-групи – у БО «БФ «Карітас Сєвєродонецьк».

Мета заходу – формування обґрунтованої молодіжної політики на рівні міста та планування і проведення молодіжної роботи в молодіжному центрі БФ «Карітас» відповідно до потреб молоді.

Усіх студентів-далівців запрошують заповнити он-лайн анкету

П’ять студентів запрошуються для участі у фокус групах та в якості волонтерів – інтерв’юерів, що будуть здійснювати опитування молоді та планувати молодіжну роботу на наступний 2019 рік.