Студентів СНУ ім. В.Даля запрошують відвідати виставку «Освіта в Канаді 2016»

2016012820160128fair_2014_03

Посольство Канади в Україні за підтримки Міністерства освіти і науки України організовує та проводить виставку «Освіта в Канаді 2016» у двох містах: у Львові – 20 лютого 2016 року та у Києві – 21 лютого 2016 року.

Захід проходить з метою ознайомлення української молоді з освітніми можливостями Канади та пошуку шляхів налагодження та розширення партнерства між українськими та канадськими навчальними закладами. Основним інформаційним та організаційним партнером виставки є організація «Studentland». Серед учасників виставки – представники кращих канадських університетів, коледжів, мовних інститутів, якість програм яких визнана Урядом Канади.

Під час роботи виставки відвідувачі матимуть змогу поспілкуватись з представниками навчальних закладів та отримати актуальну інформацію щодо умов вступу, навчання та проживання в Канаді. Разом з основними програмами вищої та післядипломної освіти на виставці будуть презентовані підготовчі програми Foundation, Pathway тощо, курси вивчення іноземних мов, програми підготовки до міжнародних іспитів, канікулярні програми для школярів, шкільні програми та інше. Зареєстровані відвідувачі матимуть нагоду прослухати семінар від представника Візового відділу Посольства. Також протягом роботи виставки пройде відеосемінар «Освітні можливості Канади».

Для участі, яка є безкоштовною, необхідно зареєструватись на сайті www.fair.educanada.com.ua