Студентка Далівського університету – „Міс аеробіка – 2007”

Дар’я Літвінова – студентка Східноукраїнського національного університету імені Володимира Даля – стала власницею титулу «Міс аеробіка – 2007». Змагалися спортсмени за Кубок Донбасу з бодібілдінгу й аеробіки в російському драматичному театрі міста Луганська. Дар’я стала переможницею серед 6 фіналістів. «Даша виграла у всіх трьох етапах конкурсу. Вона мала явну перевагу серед конкурсантів і залишила дуже яскраве враження у глядачів. Я дуже пишаюся тим, що Дашу відмінно підтримала команда. Вони разом виступали в другому турі змагань», – прокоментувала перемогу своєї вихованки тренер Олена Капустіна, майстер спорту зі спортивної аеробіки, старший викладач кафедри фізичного виховання Далівського університету. Дар’я Літвінова вчиться на третьому курсі економічного факультету Далівського університету. Вона – капітан збірної команди університету з фанкаеробіки. «Відчуття від перемоги насправді неймовірні! – говорить «Міс аеробіка – 2007». – Мені ніколи раніше не доводилося брати участь у подібних змаганнях. Особливо нелегко мені далися перший і третій тури. І я вдячна своєму тренерові Олені Капустіній і нашій команді. Вони приклали чимало зусиль, щоб зробити мою мрію реальністю. Я вважаю, що непогано виступила. Хоча завжди можна домогтися кращого результату». У подальші плани переможниці і її команди входить обласна універсіада зі спортивної аеробіки й фітнесу, яка пройде 4 квітня серед усіх вищих навчальних закладів області. А 5 квітня команди їдуть на відкритий кубок Сумської області зі спортивної аеробіки й фітнесу в місто Суми, де планують гідно представити університет.