Студентка Далівського університету привезла зі Львова бронзову медаль

Студентка Східноукраїнського національного університету імені Володимира Даля Ірина Дубініна завоювала бронзову медаль на чемпіонаті України по сучасному п’ятиборству. Змагання проходили 2-4 лютого в місті Львові. Ірина Дубініна – студентка четвертого курсу факультету керування, майстер спорту по сучасному п’ятиборству. Вона неодноразово ставала переможницею в чемпіонатах України. Тренує Ірину Віктор Єфременко. „Сучасне п’ятиборство – це офіцерський вид спорту. В нього входить біг, плавання, стрілянина, фехтування й верхівкова їзда. Це, як видно, не зовсім жіночий вид спорту. Проте, наша студентка довела, що й дівчині під силу досягти таких результатів”, – прокоментував Василь Дрожжин, викладач кафедри фізичного виховання університету, тренер із сучасного п’ятиборства.