Студентка Далівського університету стала дипломантом обласного конкурсу телепрограм

На обласному відкритому конкурсі на кращі відеофільм і відеоролик, присвяченому Луганщині, студентка факультету масових комунікацій Східноукраїнського національного університету імені Володимира Даля Галина Щербак нагороджена дипломом «За глибоке втілення луганського характеру». У конкурсі взяли участь десять телекомпаній з різних куточків луганської області, студенти трьох вищих навчальних закладів та аматорських студій. Загалом на розгляд журі було представлено п’ятдесят робіт. «Незважаючи на те, що конкурс проводиться вдруге, він зібрав чималу кількість робіт зі всієї області, – відзначила член журі Тетяна Коженовська. – Приємно відзначити, що у порівнянні з минулим роком значно зріс професіоналізм учасників. Для молоді це гарна нагода випробувати свої сили та поштовх до кар’єрних вершин». Східноукраїнський національний університет імені Володимира Даля на конкурсі представляла Галина Щербак, студентка спеціальності «Журналістика». Конкурсна програма була підготовлена на базі навчальної телестудії Далівського університету. Автором відеофільму «Я – Луганчанин. І цим пишаюся. Олександр Голубенко» виступила Галина. Цей фільм про життєвий шлях Почесного громадянина міста Луганськ ректора СНУ ім. В.Даля Олександра Голубенко.