Студентка Далівського університету здобула перемогу у літературному конкурсі

Студентка Східноукраїнського національного університету імені Володимира Даля перемогла в обласному молодіжному конкурсі публіцистичних творів «Срібний голос-2007». Наталя Осичнюк зараз навчається на другому курсі. Твір під назвою „Колискова на краю Всесвіту” написала ще на першому курсі. На пошук ідеї та її реалізацію на папері затратила біля місяця, проте нагороди не чекала. В подібному літературному конкурсі взяла участь вперше. Вирішила випробувати свої творчі сили. Розповідь присвячена космічно-фантастичним подіям у далекому майбутньому. За задумом Наталі, це історія про трьох різних безсмертних людей, які, незважаючи на це, мають багато проблем. Вирішення герої знаходять на астероїді, що є уламком планети Земля. «Я не випадково обрала саме фантастичний напрямок, – розповідає Наталя. – Саме фантастика дозволяє максимально реалізувати свою фантазію, немає яких-то чітких рамок чи перепон, які я дуже не полюбляю». Наталя зізналася, що тяжіння до літератури та письменства відчула вже у сім років. У школі писала вірші, у більшості – ліричні. Згодом вирішила обрати для себе фах журналіста. «Колискова на краю Всесвіту» – мій перший твір на фантастичну тематику та такого великого обсягу, – розповіла Наталя. – До того я із захопленням читала твори братів Стругацьких, дивилася фантастичні фільми. Але на крок до написання чогось свого довго не наважувалася, часто не знаходила час. Проте досягнутим результатом я пишаюсь – це гарний стимул для подальшого творчого розвитку».