Print

Студентка СНУ ім. В. Даля долучилась до обговорення проблем людства у колі молодіжних лідерів світу

 

Здобувачка вищої освіти спеціальності 101 – Екологія Анастасія Сєдих взяла участь у глобальному віртуальному круглому столі з молодіжними лідерами (a virtual global roundtable of youth leaders) з усього світу, які працюють над невідкладними проблемами, що впливають на майбутнє молодих людей, такими як доступ до значущих економічних можливостей, зміна клімату, підприємництво та майбутня робота.

У ході зустрічі молодіжні лідери поділилися своїми думками, ідеями та баченням того, як вплинути на ці важливі питання та забезпечити визнання досвіду молодих людей з їхніх країн. Відгуки та ідеї цього заходу стануть частиною ініціативи «Making Cent’s Youth Economic Opportunities 2030», а також ляжуть в основу стратегії YEO 2030 (присвячену економічним можливостям молоді).

Учасники глобального молодіжного діалогу після завершення заходу були запрошені на віртуальний глобальний саміт YEO (Youth Economic Opportunity) у березні 2022 року, щоб поспілкуватися з учасниками  глобальної мережі 2030 та іншими молодими людьми, які займаються розвитком економічних можливостей молоді. Цей захід стане збором для широкого поширення ініціативи, вирішення проблем, розбудови та зміцнення партнерських відносин, отримання інформації про додаткові галузеві інновації та висновки, накреслення стратегії на майбутнє.

Круглий стіл було організовано FHI 360 – міжнародною некомерційною організацією, яка працює над покращенням здоров’я та благополуччя людей у Сполучених Штатах Америки та в усьому світі.


✅ Долучайтесь до далівської спільноти на офіційних каналах комунікації університету snu.edu.ua:

Твій шлях до успіху починається тут!