Print

Студентка СНУ ім. В. Даля перемогла у конкурсі «Архітектор-2018»

 

У Київському Національному університеті будівництва та архітектури (КНУБА) пройшов фінальний етап Всеукраїнського конкурсу «Архітектор-2018». У ньому взяли участь двоє студентів кафедри архітектури і містобудування Навчально-наукового інституту транспорту і логістики СНУ ім. В. Даля, які раніше пройшли два етапи відбору.

Загалом у конкурсі брали участь 1300 студентів архітектурних і будівничих спеціальностей і молодих спеціалістів з 25 закладів вищої освіти у віці від 17 до 25 років, у тому числі семеро далівців. Молоді люди створювали дизайн-проекти міських меблів і проходили тестування з профільних предметів.

До другого туру пройшли 327 учасників, шестеро з них – представники СНУ ім. В. Даля. На цьому етапі конкурсанти писали мотиваційні есе, у яких розповідали про себе, свої досягнення, коротко- та довготермінові цілі.

У фіналі взяли участь 85 кращих учасників, серед них двоє далівців: студенти групи АБС-17 Дмитро Гончарук та Тетяна Мінько. Вони презентували проект парку у рідному місті.

14 лютого у конференц-залі готелю ALFAVITO члени журі конкурсу: співзасновник студії YoDezeen Architects Артур Шарф і засновник та головний архітектор MONO Architects Вікторія Оскилко, – оголосили імена тридцяти переможців, серед них – студентка кафедри архітектури та містобудування Тетяна Мінько, котра поїде у Мілан на галузевий форум Made Expo-2019.

Вітаємо із цим чудовим результатом як Тетяну Мінько, так і її керівника – в.о. завідуючого кафедри Сергія Симонова, що зробив значний внесок у перемогу своєї підопічної. Сергій Ігоревич присвятив цей успіх пам’яті своєї матері Ірини Миколаївни Симонової, яка донедавна обіймала посаду завкафедри архітектури і містобудування.

Дмитро Гончарук, Сергій Симонов і Тетяна Мінько