Студентка СНУ ім. В.Даля перемогла в обласному конкурсі пам’яті Юрія Єненка

Студентка Східноукраїнського національного університету імені Володимира Даля Тетяна Король перемогла в обласному творчому конкурсі «Борітеся – поборете» у номінації «За краще висвітлення госпісної теми». Конкурс присвячений пам’яті видатного луганчанина, лікаря-онколога, письменника, науковця, знаного на Луганщини і поза її межами літературознавця, патріота України Юрія Олексійовича Єненка, що пішов з життя 30 жовтня 1996 року. Тетяна Король навчається на першому курсі за спеціальністю «Прикладна лінгвістика». У конкурсі «Борітеся – поборете» взяла участь вперше. У своїй розповіді «Сильнее темноты» Тетяна переконує читача, що здорові люди повинні допомагати тим, хто на крок від смерті, та повинні гуманно ставитися до таких людей. «Пропагандування ідей гуманізму та добра, небайдужості до чужого болю – це головна мета кожного учасника конкурсу, – розповідає переможниця Тетяна Король. – Я почула про конкурс випадково та прониклась цією темою. Раптом, навіть не знаю як, народився сюжет». Тетяна захоплюється письменством та журналістикою. Тема гуманізму для неї не нова. Всі її твори мають філософський характер. В них Тетяна підіймає проблеми моралі, гуманізму, заради того, щоб пробудити у читача інтерес до цих питань, міркування над сутністю життя.