Студентка СНУ ім. В. Даля Яніна Козачок отримала нагороди за наукову діяльність

Студентка факультету управління Східноукраїнського національного університету імені Володимира Даля Яніна Козачок стала переможницею у Всеукраїнських олімпіадах. Дівчина отримала диплом третього ступеня за перемогу у ІІ Всеукраїнській науково-практичній конференції студентів, аспірантів та молодих вчених „Маркетинг у третьому тисячолітті”. Диплом третього ступеня їй вручено за перемогу у другому турі Всеукраїнської олімпіади зі спеціальності „Маркетинг” за рівнем базова вища освіта”. ЇЇ також нагороджено дипломом за активну участь і плідну роботу у рамках проведення другого туру Всеукраїнської олімпіади зі спеціальності „Маркетинг”. Яніні також було вручено подяку за активну участь і плідну роботу у рамках проведення ІІ Всеукраїнській науково-практичній конференції студентів, аспірантів та молодих вчених „Маркетинг у третьому тисячолітті”. Обидві олімпіади проходили на базі Донецького національного університету економіки і торгівлі імені Михайла Туган-Барановського. Учасники представляли усі куточки України.