Студентка СНУ ім. В.Даля запропонувала інноваційні реабілітаційні заходи

Студентка кафедри менеджменту соціального забезпечення Навчально-наукового інституту праці та соціальних технологій Східноукраїнського національного університету імені Володимира Даля Анастасія Бобовська одержала перемогу на Всеукраїнська олімпіаді зі спеціальності «Соціальна робота» серед студентів вищих навчальних закладів III-IV рівня акредитації. Змагання проходили в місті Тернопіль.
Анастасія представила соціальний проект на тему «Соціально-реабілітаційні заходи щодо відновлення життя ветеранів війни та учасників антитерористичної операції», одержав перемогу у номінації «За суспільну вагомість проблеми дослідження».
Практичні рекомендації, які були запропоновані студенткою, у соціальному проекті, частково використано для розробки обласної цільової програми «Медичної, соціально-трудової реабілітації та адаптації учасників АТО», Департаментом соціального захисту населення Луганської обласної державної адміністрації (м. Сєвєродонецьк).
Зокрема, застосування знайшли методичні рекомендації щодо створення та розвитку Центрів комплексної реабілітації ветеранів війни та учасників антитерористичної операції; створення сприятливих умов для співпраці громадських формувань ветеранів війни та учасників АТО з роботодавцями й органами виконавчої влади з питань професійної реабілітації та зайнятості; розроблення економічного та організаційно-правового механізму створення робочих місць; реалізації учасників АТО їх конституційних прав на професійну орієнтацію та здобуття освіти; реалізації державної політики у сфері соціального захисту ветеранів війни та учасників АТО, сприйняття їх інтеграції в суспільстві.