Студентка CНУ ім. В.Даля – переможниця конкурсу наукових робіт з політології

Студентка V курсу спеціальності «Політологія» Східноукраїнського національного університету імені Володимира Даля Альона Ткач посіла І місце у Всеукраїнському конкурсі студентських наукових робіт з політичних наук.

Конкурс, присвячений актуальним питанням сучасних наукових досліджень у галузі політології, відбувся у Прикарпатському національному університеті імені Василя Стефаника (м. Івано-Франківськ). В ньому взяли участь 35 студентів із 31-го вищого навчального закладу України.

Кваліфіковане журі, до складу якого увійшли науковці з провідних вищих навчальних закладів України у галузі політології об’єктивно оцінили теоретичні, прикладні та творчі здібності студентів. Робота далівчанки Альони Ткач на тему «Політичний перфоманс як чинник впливу на політичну культуру суспільства» викликала неабиякий ажіотаж серед представники наукової еліти України.

Крім того, у ІІ етапі після зовнішнього рецензування були відзначені ще дві студентки СНУ ім. В.Даля – Єва Лелекіна (СТ-351м) та Тетяна Кобзар (СТ-351с) за творчий підхід та ґрунтовність дослідження.

За підсумками роботи конкурсу було нагороджено переможців та призерів, обговорено перспективи розвитку та пріоритетні напрямки наукових досліджень з політології. Авторів кращих наукових робіт кваліфіковане журі конкурсу відзначило дипломами та грамотами. Слід зазначити, що ця перемога Альони – визнання фахової зрілості студентки та висока відзнака наукової школи кафедри політології СНУ ім. В.Даля.

201603251_6flwnw1se