Print

Студентки кафедри туризму та готельного господарства отримали мікрогрант у Всеукраїнському конкурсі

 

Студенти кафедри туризму і готельного господарства Східноукраїнського національного університету імені Володимира Даля Анастасія Cолодовник і Тетяна Москаленко (науковий керівник Ю.Г. Данільєва) отримали ІІ місце у V Всеукраїнському конкурсі наукових робіт та Всеукраїнському конкурсі проектів з тематичного напрямку «Сталий розвиток за участі місцевих громад». Конкурс проводився Освітньою мережею зі сталого місцевого розвитку за сприяння спільного проекту Європейського Союзу та Програми розвитку ООН «Місцевий розвиток. орієнтований на громаду –ІІІ».

Студентками було представлено мікропроект «Туристичний зліт «Ми – єдина команда!», головною метою якого є сприяння згуртованості студентської молоді, викладачів університету, ВПО, місцевих громад, тощо.

Проектом передбачено ознайомлення учасників з туристичними ресурсами рідного краю; історико-культурною спадщиною та природно-рекреаційним потенціалом регіону; ініціювання, розробка та просування інноваційних рішень в галузі регіонального туризму; залучення студентів спеціальності «туризм» до пошуково-дослідної роботи; пропаганда здорового способу життя;  профорієнтація учнів старшої школи тощо.

Студентський актив кафедри туризму і готельного господарства має досвід проведення туристичних зльотів, квестів, змагань, які отримали усіляку підтримку збоку громадськості, керівництва університету, спортивної еліти Луганщини, місцевих органів влади Кремінського району. Здобуті результати та відгуки засвідчують наявний попит та потребу в організації подібних заходів, що сприятимуть місцевому розвитку, орієнтованому на громаду.