Студентки Східноукраїнського національного університету імені Володимира Даля пройдуть стажування в відомій кондитерській школі

Цього літа дві студентки Далівського університету зможуть пройти безкоштовне тижневе стажування в Москві, в Школі шоколаду Коркунов.

Цю можливість вони отримали, ставши переможницями міжнародного конкурсу кондитерського мистецтва «Солодкий травень», що пройшов у місті Ростов-на-Дону. Ганна Теплякова і Людмила Вафіна для конкурсу спекли справжній коровай, який дівчата Слабожанщіни готували до свята Івана Купали.

Дівчата є студентками механічного факультету і учасницями науково-практичного гуртка кафедри легкої і харчової промисловості СНУ імені Володимира Даля «Школа ресторанної справи». Слід зазначити, що гурток є членом Асоціації кулінарів України.

Самі ж дівчата збираються підвищити свою майстерність під час літніх канікул, після здачі іспитів.

Підготувала: Тетяна Вауліна