Студентська проектна група починає роботу

В межах проекту «Студія ініціатив або ми зростаємо разом!», який реалізується ГО «Фундація «Простір», студенти СНУ ім. В. Даля зустрілися з працівниками Департаменту зовнішніх зносин, зовнішньоекономічної та інвестиційної діяльності Луганської обласної державної адміністрації – Михайлом Снопенком і Євгеном Целіщевим.

Донедавна вони теж були студентами, а сьогодні – найактивніші фахівці та держслужбовці, які віддають не лише робочий, а і вільний час задля розвитку Луганської області. Михайло Снопенко є начальником відділу міжнародної технічної допомоги та європейської інтеграції, Євген Целіщев – головний спеціаліст цього ж відділу, який нещодавно почав працювати, але вже має кілька успішних реалізованих проектів.

Бесіда була присвячена можливостям співпраці з відділом МТД та європейської інтеграції та євроінтеграції, грантовій діяльності та сучасним вимогам до компетентностей фахівців з економіки й управління.

Зустріч стала початком роботи в СНУ ім. В. Даля студентської проектної групи, яка буде реалізувати проектний підхід в навчанні. До групи увійшли студенти старших курсів, магістри та аспіранти. Найближчого часу заплановано організаційні зустрічі з представниками різних інституцій, метою яких є розвиток Луганської області.

Приєднуйтеся, адже навчатися на реальних проектах – це наше майбутнє! Головне – бути активними, залучатися до роботи та не сидіти на місці.

Проект «Студія ініціатив або ми зростаємо разом!» реалізується ГО «Фундація «Простір» за підтримки Міжнародного благодійного фонду «Український жіночий фонд».