„Студентська весна” вирує у Далівському університеті

У рамках фестивалю „Студентська весна” у Східноукраїнському національному університеті імені Володимира Даля розпочався огляд-конкурс колективів художньої самодіяльності навчально-наукових інститутів і факультетів. Він присвячується 87-ій річниці університету і проходить під девізом „Зірки серед нас”. У перший день огляду сцену було надано минулорічним переможцям – студентам факультету масових комунікацій, які представили програму „Олімпіада-80”. У запальному ритмі 80-х танцювали, співали, декламували, показували фокуси, та, звісно, жартували. Творчі таланти оцінювало компетентне журі: лауреат міжнародних та всеукраїнських конкурсів Анжела Малуша, хореограф ансамблю народного танцю „Світоч” Людмила Бобкова, режисер студентського Дальтеатру Віктор Лисенко та ін. Глядачі винагородили учасників бурхливими оплесками. „Вже 7-ий рік в університеті традиційно проходить фестиваль „Студентська весна”. З кожним роком він стає все більш популярним серед студентів. У цьому році в ньому бере участь вже більше 2 тисяч студентів. А найголовніше те, що рівень художньої майстерності і сценічної культури стає все більш високим, що і відзначають члени журі”, – сказала проректор з науково-педагогічної, виховної і соціальної роботи університету професор Галина Щедрова. „Студентська весна” триватиме протягом місяця і закінчиться фіналом загальноуніверситетського конкурсу „Кращий куратор року”.