Студентство СНУ ім. В. Даля дбає про навколишнє середовище Луганщини!

Здобувачі вищої освіти Східноукраїнського національного університету імені Володимира Даля долучилися до глобальної екологічної ініціативи «Greening of the Planet», що реалізовується Благодійним фондом «Озеленення України» за підтримки Міністерства захисту довкілля та природних ресурсів України, та Державного агентства лісових ресурсів України. Логістична підтримка у Луганській області – Кризовий медіа центр «Сіверський Донець».

Метою ініціативи є привернення уваги до проблем екології та відновлення екосистеми країни, а також формування позитивного іміджу України у світі через колективну історію успіху українців.

Участь студентів у ініціативі відбулась за організаційної підтримки Тетяни Сотнікової, керівниці відділу з організації виховної роботи зі студентами, та кандидатів на виборах до органу студентського самоврядування СНУ ім. В. Даля.

Долучайтесь до далівської спільноти на офіційному Youtube-каналі СНУ ім. В. Даля!