Студентство СНУ ім. В.Даля познайомилося з видавництвом «Український простір»

До Східноукраїнського національного університету імені Володимира Даля з творчою зустріччю завітав директор видавництва “Українській простір” Вадим Карпенко. Як людина, яка переймається створенням єдиного інформаційного простору України, він обговорив зі студентами основні підходи щодо національної безпеки держави. Серед чинників створення сприятливих умов розвитку країни, основні: демократичне суспільство, об’єднане спільними цінностями та метою, а також активна участь українців у міжнародній політиці.
У зв’язку з переміщенням вишу з окупованого Луганська, проект «Український простір», який презентував студентам Вадим Карпенко, набуває особливої актуальності. Він спрямований навчити згуртовуватися громадян в єдину політичну націю та приймати активну участь в економічній, політичній, науковій та культурній діяльності. Окрім Вадима Карпенка до СНУ ім. В. Даля також завітав речник АТО в Луганській області Руслан Ткачук. Він підтримав прагнення директора видавництва поширювати український вплив на студентів та додав, що для повернення Луганська до складу України на добровільних основах, потрібно покращити умови життя на українській території. Задля того, щоб воно було набагато кращим, аніж на окупованих територіях.
«Зараз в країні відбувається інформаційна війна, – наголосив Вадим Карпенко, – і відбувається вона поетапно. Спочатку дезорієнтують населення, після цього – демотивують та дезорганізують, а потім вже маємо деморалізацію усього суспільства. Для того, щоб країна була єдиною, потрібно не тільки збільшувати ресурси та фінансову забезпеченість українців, але ще й підвищувати самосвідомість. Оскільки слабкі країни завжди були ласим шматком для сусідніх держав».
Наприкінці зустрічі студенти отримали пам’ятні подарунки від видавця – книги, останні новинки сучасної української літератури. Тепер всі бажаючи можуть ознайомитися з ними в бібліотеці університету. На згадку про зустріч із речником АТО в Луганській області, студенти-далівці з побажаннями миру в Україні, подарували Руслану Ткачуку традиційний український оберіг – ляльку-мотанку.