Студенти Далівського університету лідирують на міжнародних конкурсах

На міжнародних науково-практичних конференціях, конкурсах та олімпіадах, які проходили у квітні-травні поточного року, студенти Далівського університету показали доволі високі результати. Одна з нагород – Диплом за 1 місце на Всеукраїнській студентській олімпіаді з видавничої справи та редагування, завоювала студентка факультету мовознавства, журналістики та соціології Світлана Коробченко. У третій Міжвузівській олімпіаді з комп’ютерної графіки (3-D – моделювання) за зайняте третє місце нагороджений Моісеєєнко Андрій. На II етапі Міжнародної студентської олімпіади з систем автоматизованого проектування та комп’ютерного моделювання у машинобудуванні перше місце посів Дмитро Чаплинський. Одеський державний екологічний університет відзначив студентів Сєвєродонецького технологічного інституту СНУ ім. В. Даля дипломами 2 та 3 ступеню за активну участь у Всеукраїнській студентській олімпіаді у напрямку «Екологія». «Наші студенти – величезний науковий потенціал України. Сьогоднішні заслуги та нагороди дадуть їм можливість стати не тільки висококваліфікованими фахівцями, але й бути затребуваними на будь-якому підприємстві України та зарубіжжя», – відзначив ректор СНУ ім. В. Даля, професор Олександр Голубенко.Далівці також лідирують у Всеукраїнських конкурсах дипломних та магістерських робіт. Цього року вони привезли конкурсу 2 дипломи за зайняте перше місце. Підсумки Всеукраїнського конкурсу «Винахід – 2005» у номінації «Кращий винахід серед молоді» теж порадували. Друге місце там посів Максим Слободянюк – студент факультету управління. Це вже далеко не перша нагорода, що її привіз Максим у стіни Далівського університету. Найкращими були далівці й на I Всеукраїнської студентської наукової конференції «Економіка. Менеджмент і маркетинг невиробничої сфери: теорія, практика, перспективи», що проходила у квітні в місті Ялта. Краще всіх знають студенти-далівці й проблеми регіональної політики в Україні. В однойменному конкурсі, що проходив у Донецьку, також перемогли представники СНУ ім. В. Даля.Делегацію Східноукраїнського національного університету ім. В. Даля нагородили дипломом за активну участь у роботі Міжнародного студентського форуму «WIDENING THE HORIZONS», що відбувся в Дніпропетровському Національному гірничому університеті у квітні цього року. Далівці і надалі планують скоряти вершини науки.