Print

Студенти Далівського університету одержали перемогу на міжнародному турнірі з фітнес-аеробіки

 

Збірна команда Східноукраїнського національного університету імені Володимира Даля у щорічному Турнірі на Кубок Запорізького національного технічного університету серед студентів внз одержали перемогу в номінації «Фанк-аеробіка». Всього на турнірі були розіграні комплекти нагород у трьох номінаціях: степ-аеробіка, фанк-аеробіка, базова аеробіка.

У турнірі взяли участь команди з різних міст України: Київа, Львова, Житомира, Донецька та інші. Гості з Росії та Білорусі, на яких також очікували, не взяли участь у змаганнях.

За словами тренера збірної команди СНУ ім. В. Даля з фанк-аеробіки, старшого викладача кафедри фізичного виховання СНУ ім. В. Даля Олени Капустіної, рівень змагань цього року був дуже високий.

«Учасники команди проявили себе дуже добре. Перший склад команди одержав в номінації «Фанк-аеробіка» перше місце. Другий склад в цій же номінації взяв бронзу. Крім того, наші студенти взяли участь в показових виступах. Виступ нашої команди мав великий успіх у глядачів: їм аплодували стоячі», – поділилась успіхами своїх підопічних Олена Капустіна.

В показових виступах обидва склади збірної команди Далівського університету продемонстрували декілька стилів сучасного танцю: від класичного до хіп-хопу, – чим звернули на себе увагу публіки.