Студенти Далівського університету відвідали з доброчинністю школу-інтернат

Студенти факультету прикладної механіки і матеріалознавства Східноукраїнського національного університету імені Володимира Даля відвідали з благодійним візитом Сєвєродонецьку загальноосвітню школу-інтернат I-II ступеня.

Організували поїздку представники студентського профкому та студентської ради факультету Ольга Борискіна і Катерина Ященко.

«Речі ми збирали ще в минулому навчальному році, але влітку в нас приїхати в школу не вийшло. Ми надолужили згаяне зараз», – розповіла Катерина Ященко.

Речі для дітей принесли студенти факультету. Серед подарунків дітям були не тільки речі, але й іграшки, які далівці купили спеціально для вихованців школи-інтернату.

«Ми приїхали в той момент, коли у вихованців школи був час для самопідготовки, тобто вони робили уроки. Найбільше діти зраділи не тим подарункам, які ми привезли, а тій увазі, яку ми їм приділили», – зазначила далівчанка.

Також вона розповіла, що студенти факультету планують приїхати в школу-інтернат ще раз найближчим часом. Для себе вони вирішили, що клас, який їх зустрічав перший раз, стане підшефним для далівців.

Підготувала: Тетяна Вауліна