Студенти Далівського університету знайшли нових друзів з Німеччини

Східноукраїнський національний університет імені Володимира Даля відвідали члени клубу „The Friendship Force International”(„Сила дружби”), що діє за підтримки Національного Олімпійського Комітету України. Гостей з міста Варел (Німеччина) приймали учасники креативного лінгвоцентру німецької мови СНУ ім. В. Даля „Für Dich” („Для тебе”). „Подібні зустрічі – це свято для нас, – розповідає Світлана Степковська, керівник центру „Für Dich”. – У нашому центрі близько 600 студентів. Звісно, не всі можуть поїхати до Німеччини для оволодіння мовою. То ж на таких зустрічах студенти у розмові з носієм мови демонструють свої знання з німецької мови, що здобули на заняттях. Це дуже добра мовна практика, бо сучасному спеціалісту потрібно знання іноземної мови”. Головний лозунг клубу „The Friendship Force International – „Люди, а не міста”. Нові зустрічі, посмішки, рукостискання як прояв довіри та взаєморозуміння – для цього члени клубу можуть проїхати великі відстані. Для студентів подібні зустрічі – це насамперед пошук друзів, а також удосконалення мови. Для гостей студенти підготували концертну програму та познайомили їх з культурою та традиціями українського народу. «Нас вразив гостинний прийом. Студенти добре танцюють, співають, розмовляють німецькою, – зазначив Хорст Норман, член делегації. – Для досконалого оволодіння німецькою мовою у нашому клубі є спеціальна програма, за якою студенти виїжджають до Німеччини, мешкають у сім’ях та вивчають розмовну мову. Будемо раді бачити ваших студентів у нас!»