Студенти Далівського університету зустрілися с потенційними роботодавцями

Східноукраїнський національний університет імені Володимира Даля сумісно з Луганським міським центром зайнятості провели щорічний Ярмарок вакансій для студентів і випускників «Молодий спеціаліст – 2011». Мета заходу – забезпечення прав молоді на працю.

Зустріч відбулась у холі головного аудиторного корпусу ВНУ ім. В. Даля. До участі у заході було запрошено більше 40 роботодавців міста та області.

На урочистому відкритті Ярмарку були присутні заступник директора Луганського міського центру зайнятості Андрій Таровик, генеральний директор акціонерного товариства закритого типу «Зліт» Олексій Колпаков, проректор СНУ ім. В. Даля Павло Носко.

«Сьогодні ми проводимо традиційний ярмарок вакансій у нашій рідній Аlma Мater. Бренд, який має наш університет, підтверджений високими показниками забезпечення ринку праці нашого регіону, – відкрив ярмарку та привітав учасників проректор СНУ ім. В. Даля Павло Носко. –  Сьогоднішній день має бути вдалим, тому що ми зібралися тут, щоб вирішити одне важливе завдання – випускники повинні бути працевлаштовані. Будемо сподіватися, що спільна робота Луганського міського центру зайнятості і нашого університету буде плідною».

Метою заходу є особисте знайомство найкращих студентів і випускників СНУ ім. В. Даля з  роботодавцями Луганська та вакансіями, що вони пропонують. Роботодавці презентували свої компанії, мали можливість знайти талановиті кадри для співпраці, провести моніторинг очікувань, побажань та проблем працевлаштування серед студентів та донести свої побажання майбутнім співробітникам. В свою чергу, студенти та випускники змогли більше дізнатись про найпростіші шляхи пошуку роботи, вимоги роботодавців, правила поведінки на співбесідах, записатися на співбесіду та знайти роботу своєї мрії.

Для того щоб бажаючі студенти правильно склали своє резюме, в залі знаходилися помічники. «Відео-резюме складається на основі звичайного резюме. Спочатку на папері пишуться всі ваші якості, переваги, починаючи з найпростіших даних. Відео-резюме звичайний відеоролик, який містить всі ці дані. Це полегшує роботу роботодавців тим, що вони дивляться на потенційного співробітника, бачать якими якостями він володіє, як себе веде, пояснили студенти з факультету інноваційної економіки і кібернетики Далівського університету. Мета нашої роботи сьогодні ознайомлення студентів з такою технологією, етапами складання відео-резюме, де вони розміщуються такі і як ними користуватися».

Ярмарок вакансій «Молодий спеціаліст – 2011» – добра нагода проявити себе, показати свої можливості, зустрітися безпосередньо з потенційним роботодавцем. Організатори події сподіваються, що заходи такого плану допоможуть ефективно вирішувати питання зайнятості молоді. Проведення попередніх ярмарків вакансій здобуло величезну популярність серед студентів-далівців і роботодавців.

Підготувала: Альона Ізваріна