Студенти Далівського вузу взяли участь в урочистостях до 65-ої річниці Дня Перемоги у Севастополі

На честь 90-річчя вузу та до 65-ої річниці Свята Перемоги у Великій Вітчизняній війні студенти юридичного факультету Східноукраїнського національного університету ім. В.Даля здійснили екскурсійну подорож до міста-героя Севастополь.

У подорожі брали участь понад 20 студентів і аспірантів різних років навчання. Під час подорожі Далівці взяли участь в урочистих заходах, поспілкувались з ветеранами – офіцерами флоту, моряками, слухачами військових училищ та студентами вищих навчальних закладів м. Севастополя та інших міст України.

Разом із ветеранами студенти Далівського вуза співали пісні воєнної доби. Учасники подорожі відвідали пам’ятні місця, музеї, кораблі, сфотографувалися на пам`ять біля відомих пам’ятників. Студенти-Далівці урочисто поклали вінок і квіти до монументу Захисникам Севастополя, пам’ятним знакам міст-героїв. У ході подорожі її учасниками була висловлена повага и шана учасникам бойових дій, воїнам переможцям, ветеранам Великої Вітчизняної війни.