Студенти-далівці можуть подорожувати і працювати одночасно

У Східноукраїнському національному університеті імені Володимира Даля представники освітніх програм SETUSA Мірек Ковнацьки (Польща) й Браян Кенон (Аляска) зустрілися зі студентами. Гості поінформували присутніх про те, як можна одразу удосконалювати своє знання англійської мови, заробляти гроші та просто подорожувати світом. Роботу під час канікул юнакам та дівчатам запропонували у США на рибопереробному заводі в штаті Аляска. Майбутніх працівників забезпечують шестиразовим харчуванням та проживанням в гуртожитку. Окрім роботи, їм надається можливість подорожувати країною. Договір можна було укласти прямо на зустрічі. Браян Кенон зауважив: „Я сам так розпочинав своє доросле життя. Це дуже добрий засіб накопити гроші.”